Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Podoba mostu v OMSI.cz mapě 2
Rilian | 11.01.2016

Máme tu druhé kolo hlasování o konečné podobě mostu v OMSI.cz mapě! Vyberte jeden ze čtyř návrhů, který následně vytvoříme a vložíme do společné mapy. 

Konečně nehrajete sami!
DIMI | 06.01.2016

Pokud jste vždy snili o multiplayeru do OMSI a stát se regulérním zaměstnancem virtuálního dopravního podniku, střídat se s ostatními řidiči, a tak dále, tak právě teď se tento sen stal realitou. Multiplayer jako takový to není (nepotkáváte reálně ostatní hráče, vidíte je jen na mapě), všechno ostatní je však takové, jaké jsme to vždycky chtěli. Konečně získáte pocit, že už v té hře nejste sami!

Do zítřejší půlnoci je tohle vše zdarma na vyzkoušení, tak neváhejte a zkoušejte! (pozn. čas zdarma již vypršel)

Abyste mohli hrát, stačí si stáhnout program AOD, o kterém jsme mluvili níže: http://aod-omsi.de/installation.html

Poté, co se vám podaří program nainstalovat, stačí jen vyhledat náš dopravní podnik "OMSIcz", nebo si můžete vybrat kterýkoliv jiný. Rozhodujícími faktory jsou mapy, na kterých podnik jezdí a jeho vozový park. Ten náš v tento okamžik čítá 7 kusů a stále se rozrůstá. :)

Vy si jen vyberete autobus a linku, kterou chcete jet (pokud na ní máte licenci) a AOD už vám celou hru samo nastaví a spustí - vy jen kliknete na start a objevíte se kde máte, s autobusem ve stavu, ve kterém ho nechal člověk před vámi.

Když projdete příjímacím testem dopravního podniku OMSIcz (odjet linku nad úspěšnost 65%), můžete se stát naším řidičem, začít jezdit a vydělávat €.

Čekáme na Vás v naší kanceláři:

Vyberte si volný vůz z garáže:

A hlavně bacha na náhodně se objevující radary, ať neplatíte pokuty:

A když se vám náhodou stane nehoda, tak AOD dokonce pozná, že to nebyla vaše chyba a pokutu vám nenaúčtuje:

 

Tohle všechno bude zdarma už jen do zítřejší půlnoci, poté se za tento systém bude sice drobně, ale platit! Proto neváhejte a zjistěte, jestli to za to stojí! 

Pokud máte s něčím problém, jděte pomoc hledejte na našem foru

http://forum.omsi.cz/subdom/forum/viewforum.php?f=129

Recenze přijde brzy! 

Advanced Omnibus Driver MULTIPLAYER - dva dny zdarma
Rilian | 06.01.2016

Dnes je den, kdy si můžete zadarmo otestovat nový doplněk pro OMSI 2 - Advanced Omnibus Driver! O co jde? Je to projekt, o kterém jsem tady už několikrát psal, a který má zatím nejblíže k funkčnímu multiplayeru do OMSI, zároveň obsahuje prvky virtuálních dopravních podniků. Program vyšel před třemi dny a protože je placený, máte právě dnes jedinečnou možnost si ho vyzkoušet - a to zdarma. 

Advanced Omnibus Driver nabízí v zásadě dva módy:

SINGLEPLAYER:

  • stáváte se zaměstnancem dopravního podniku, dostáváte plat za odjeté jízdy a postupně si odemykáte nové mapy a autobusy
  • směny generuje program náhodně na základě vašich nastavení
  • addon manager, přes který můžete jednoduše instalovat mapy a autobusy

Singleplayer obsahuje celkem 4 možnosti jízdy: kariéra (viz první odrážka), jedna směna (volíte si požadovaný čas jízdy, vše ostatní vytvoří program), jedna jízda (odjedete jednu trasu a potom si případně můžete směnu prodloužit) a volná hra (nejste ničím vázáni, jen se vám nahoře zobrazuje info panel a můžete pracovat s mobilní aplikací).

MULTIPLAYER:

  • nechte se zaměstnat jako řidič virtuálního podniku NEBO si vytvořte vlastní dopravní podnik a starejte se o něj
  • při hře vidíte na minimapě ostatní hráče, můžete s nimi komunikovat v integrovaném chatu
  • na mapách se náhodně objevuje radary, které měří rychlost 
  • funkční model poškození (blinkrů, motoru, topení), které je třeba opravit, záznam nehod
  • autobus dostanete ve stejném stavu, jak ho opustil předešlý řidič (špinavý, rozbitý, nenatankovaný, s otevřenými okny, navolený palubním počítačem atd.)
  • systém hodnocení a achievementů
  • pro ředitele DP řada administrativních nástrojů (nákup, prodej a oprava autobusů, tvorba směn, udržování garáže...)

Kromě toho najdete v obou modech různě přizpůsobitelná okna zaintegrovaná do OMSI (informační linie, minimapa, chat) a detailní vyhodnocení po každé trase, k programu si můžete stáhnout i aplikaci pro mobilní telefony s Androidem, která je plně kompatibilní a obsluhujte z pomocí ní palubní počítač a další záležitosti. Já a DIMI pro vás nyní program testujeme a vy se můžete již brzy těšit na jeho recenzi, po dlouhé době právě od DIMIho. Připravujeme pro vás také soutěž o předplatné programu, takže se máte na co těšit!

Advanced Omnibus Driver můžete vyzkoušet na následující adrese:

http://aod-omsi.de/

Program můžete zdarma vyzkoušet do 7. ledna 23:59

Nezapomeňte taky otestovat novou mapu Lemmental 2015, která se opravdu povedla! Odkaz ke stažení a stručné info najdete v download databázi.

Podoba mostu v OMSI.cz mapě
Rilian | 03.01.2016

Zdravím vás! S novým rokem tu pro vás mám další možnost ovlivnit podobu OMSI.cz mapy. Čeká nás stavba silničního mostu, pro který hledáme inspiraci v českých a slovenských městech i vesnicích. Z vašich návrhů, které můžete zasílat prostřednictvím níže uvedeného dotazníku, vybereme pět nejlepších, z nichž hlasováním zvolíte konečného vítěze. Most může vypadat úplně jakkoliv, ale oceníme zejména originální a zajímavé stavby. 

Hlasování bude ukončeno v sobotu 9. ledna ve 12:00.

Pokud byste si chtěli prohlédnout nové fotky ze stavby, navštivte buď naše fórum nebo záložku OMSI.cz mapa u nás na webu. Za vaše nápady předem děkujeme!

« | 13 4 5 6 7 8 9115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.