Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Databáze downloadů
Upozornění
Veškeré zveřejněné soubory ke stažení, které se nachází na našem webu, podléhají autorským právům a někdo si s nimi dal hodně práce.

Bez písemného svolení autora je zakázáno zveřejňovat jakoukoliv součást webu na jiných stránkách. Pokud máte zájem se o něco podělit s ostatními, odkažte, prosím, na náš web.

Vyberte požadovanou kategorii
Objekty Zvuky Skripty Aktualizace Programy Manuály Ostatní
Modely Textury Překlady Módy Virtuální lidé Mapy Paintjoby

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.