Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Podpořte nás

PROČ NÁS PODPOŘIT V PROVOZÁNÍ WEBU:

Pokud se Vám naše stránky líbí, jste spokojeni se snahou, desítkami, stovkami, hodin práce a energií, kterou vkládáme do neustálého zdokonalování webu, plnění ho vašimi i světovými downloady všeho druhu – modely, návody, typy a triky, mody, články, atd. atd., pokud se rádi vracíte na naše stránky pro novinky, pro rady, stahovat nové věci, diskutovat nebo se třeba těšíte na nové forum nebo máte jakýkoliv  jiný důvod, zvažte prosím fakt, že provozování webu (hosting a doména) stojí ročně dost peněz. Proto bychom Vám chtěli nabídnout možnost, jak ohodnotit naši snahu jinak než svou návštěvností - finančně.

Pokud přemýšlíte o možnosti naše stránky podpořit finančně, dáváme Vám k dispozici možnost převést peníze na účet. Velmi nám pomůže a velice nás potěší jakákoliv částka, která přispějete na chod webu.

Každého, kdo nám pomůže provozovat tyto stránky si samozřejmě velice vážíme, a tak kromě emailu s poděkováním, získáme my email štědrého dárce, který si určitě poznamenáme na jakýsi seznam věrných návštěvníků. A mít u nás svůj mail se může vyplatit. ;) Možná vám jednou za čas přijde pozdrav s přáním hezkého dne a nějakým bonusem. Navíc, pokud nebude chtít ponechat jeho nick nebo jméno v tajnosti, velice rádi ho uvedeme v sekci poděkování.

STRUČNĚ A JASNĚ:

Pokud se Vám naše stránky líbí, myslíte si, že snaha kterou do toho vkládáme je dostatečná, zvažte prosím možnost podpořit naše stránky finančně, i symbolickou částkou, a pomoct nám tak s provozováním webu (hosting ani doména nejsou bohužel ani zdaleka zadarmo).

Každého, kdo se rozhodne pomoci našemu webu, si zařadíme do naší emailové schránky na seznam přátel. Kromě samozřejmého poděkování za příspěvek se i jednou za čas může ve vašem mailu objevit pozdrav s nějakým hezkým exkluzivním bonusem, anebo si zajistit, že se s Vámi budeme bavit o věcech o kterých bychom se jinak nebavili. ;) Ale to je jen pro opravdové přátele. ;-) A navíc vás uvedeme, pokud nebudete proti, v sekci poděkování.

Buď si koupíte třeba 2 párky v rohlíku, svezete se 3 hodiny hromadnou dopravou, anebo svou špetkou do mlýna zajistíte, že tento web poběží dál... ;) Nemáme rádi reklamy, vyskakovací okna, otravný odpočty, omezený rychlosti, atd. a doufáme, že díky Vám jimi nebudeme nikdy muset zahltit naše stránky. 

Pokud jsme Vás alespoň trochu oslovili a zvažujete možnost podpořit nás, nechte si zaslat NEZÁVAZNÉ další informace o platbě na email pomocí tohoto formuláře: *


* Systém zasílání informací na email je z důvodu zvýšení bezpečnosti. Pokud byste raději uvítali možnost přímé platby (bez využití našeho systému s emailem), dejte nám to prosím vědět.

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.