Objednat OMSI 2!

1 290,- Kč
OBJEDNAT ZDE!

Addony do OMSIEditorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
SOUTĚŽ o předplatné do Multiplayeru
DIMI | 31.01.2016

Pokud vás projekt Advanced Omnibus Driver zaujal, ale nestihli jste ho vyzkoušet během období zdarma nebo váháte s jeho nákupem, máme pro vás skvělou zprávu:

 

Soutěž byla ukončena. Nyní vyhodnotíme výsledky a do konce týdne zveřejníme správné odpovědi spolu se jmény výherců. 

 

Odpovězte správně na všechny soutěžní otázky a pokud vás vylosujeme, budete to právě vy, kdo unikátní klíč získá!

Pravidla soutěže:

  • soutěžní odpovědi je možné zasílat do středy 3.2.2016 do 23:59
  • z jednoho emailu je možné zaslat max. 1 soutěžní odpověď, při zaslání více budou všechny odpovědi ignorovány
  • ze správných odpovědí proběhne náhodné losování 4 výherců, kterým bude po vyhlášení soutěže zaslán unikátní kod na email uvedený při odpovědi
  • v případě, že se email vrátí jako nedoručitelný, proběhne losování dodatečného vítěze
  • pravidla soutěže se mohou kdykoliv změnit, výherce určuje omsi.cz
V OMSI.cz mapě bude most Miloše Sýkory!
Rilian | 16.01.2016

Po dvou kolech návrhů a hlasování se vítězem stal most Miloše Sýkory, který můžete naleznout v Ostravě, kde překonává řeku Ostravici. 

Most má zajímavou historii a váže se k němu i jedna legenda, podle které ho měli Němci na konci 2. světové války podminovat, aby se přes něj nemohly dostat tanky Rudé armády. Tomu ale zabránil čtyřiadvacetiletý Miloš Sýkora, který přestříhal dráty vedoucí od výbušnin a tím most zachránil. Při ústupu byl ale Němci postřelen a zemřel, což kromě památníku připomíná i pojmenování mostu po svém zachránci. Nyní bude most zvěčněn i v naší mapě, kdy spojí sídliště s průmyslovou zónou, do které aktuálně tvoříme budovy. Jednu z nich si můžete prohlédnout zde:

Podoba mostu v OMSI.cz mapě 2
Rilian | 11.01.2016

Máme tu druhé kolo hlasování o konečné podobě mostu v OMSI.cz mapě! Vyberte jeden ze čtyř návrhů, který následně vytvoříme a vložíme do společné mapy. 

Konečně nehrajete sami!
DIMI | 06.01.2016

Pokud jste vždy snili o multiplayeru do OMSI a stát se regulérním zaměstnancem virtuálního dopravního podniku, střídat se s ostatními řidiči, a tak dále, tak právě teď se tento sen stal realitou. Multiplayer jako takový to není (nepotkáváte reálně ostatní hráče, vidíte je jen na mapě), všechno ostatní je však takové, jaké jsme to vždycky chtěli. Konečně získáte pocit, že už v té hře nejste sami!

Do zítřejší půlnoci je tohle vše zdarma na vyzkoušení, tak neváhejte a zkoušejte! (pozn. čas zdarma již vypršel)

Abyste mohli hrát, stačí si stáhnout program AOD, o kterém jsme mluvili níže: http://aod-omsi.de/installation.html

Poté, co se vám podaří program nainstalovat, stačí jen vyhledat náš dopravní podnik "OMSIcz", nebo si můžete vybrat kterýkoliv jiný. Rozhodujícími faktory jsou mapy, na kterých podnik jezdí a jeho vozový park. Ten náš v tento okamžik čítá 7 kusů a stále se rozrůstá. :)

Vy si jen vyberete autobus a linku, kterou chcete jet (pokud na ní máte licenci) a AOD už vám celou hru samo nastaví a spustí - vy jen kliknete na start a objevíte se kde máte, s autobusem ve stavu, ve kterém ho nechal člověk před vámi.

Když projdete příjímacím testem dopravního podniku OMSIcz (odjet linku nad úspěšnost 65%), můžete se stát naším řidičem, začít jezdit a vydělávat €.

Čekáme na Vás v naší kanceláři:

Vyberte si volný vůz z garáže:

A hlavně bacha na náhodně se objevující radary, ať neplatíte pokuty:

A když se vám náhodou stane nehoda, tak AOD dokonce pozná, že to nebyla vaše chyba a pokutu vám nenaúčtuje:

 

Tohle všechno bude zdarma už jen do zítřejší půlnoci, poté se za tento systém bude sice drobně, ale platit! Proto neváhejte a zjistěte, jestli to za to stojí! 

Pokud máte s něčím problém, jděte pomoc hledejte na našem foru

http://forum.omsi.cz/subdom/forum/viewforum.php?f=129

Recenze přijde brzy! 

« | 1 2 3 4 5 6 7 8114 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.