Objednat OMSI 2!

1 290,- Kč
OBJEDNAT ZDE!

Addony do OMSIEditorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Druhá verze Kojetic v přípravě
Rilian | 24.07.2016

Připravili jsme pro vás první dotazník k druhé verzi OMSI.cz mapy (Kojetice). Jak už jsme psali dříve, bude obsahovat příměstskou linku 341 a také nějakou městskou linku. Kterou - to už můžete ovlivnit vy v následujícím formuláři:

Patch 1.1 pro OMSI.cz mapu (Kojetice)
Rilian | 10.07.2016

Před třemi dny jsme vydali patch s označením 1.1 pro OMSI.cz mapu, která vyšla 21. června. V nové verzi jsme se snažili odstranit většinu chyb, na které jste nás upozornili a zároveň přidat drobná vylepšení. Co přesně patch obsahuje?

  • ZMĚNA V MHD: během prázdnin je mimo provoz linka 6 (která sloužila jako posila linky 3 a sloužila hlavně žákům a studentům ZŠ a SŠ)
  • pro vozidla Karosa B951E a SOR BN12 jsme vytvořili modifikaci (viz obrázek níže), díky níž si můžete prohlížet VJŘ přímo ve voze (ve hře jsou tyto verze označeny ASK (Kojetice))
  • upraveno několik křižovatek (Masarykova třída X Na Příkopě, Schindlerova X Škodova a Škodova X Na Příkopě)
  • počet cestujících a hustota AI dopravy jsou nyní proměnlivé v závislosti na denní době (celkově méně cestujících i aut)
  • upraveny počty nastupujících a vystupujících cestujících
  • mapa nyní obsahuje svátky a prázdniny pro roky 2016 a 2017
  • více detailů v garážích, lépe osvětlená točna Nemocnice
  • upraven AI list (za pomoc děkujeme stefcovi a 487376)
  • opraven HOF soubor

Patch můžete stahovat v sekci Mapy, popř. rovnou ZDE. Před jeho instalací si prohlédněte návod!

Ve vývoji mapy budeme i nadále pokračovat. Během prázdnin stavět nebudeme, ale budeme se připravovat na další verzi, proto sledujte naše fórum, kde se budou objevovat novinky nebo dotazníky, kterými budete moci ovlivnit jak další linky v mapě, tak i třeba podobu točny u nádraží. Hezké prázdniny!

Po roce vychází OMSI.cz mapa!
Rilian | 21.06.2016

Do roka a do... Ne, přesně do roka. 21. června 2015 jsme založili téma na fóru a zahájili jsme tak tvorbu československého projektu společné OMSI.cz mapy. Nyní jsou práce na první verzi hotovy a my vám dáváme k dispozici výsledky naší práce, která je ale zčásti i vaší prací. Za těch 12 měsíců jste nám poslali opravdu velké množství připomínek, návrhů, fotografií a rad, kterých si velmi vážíme, a které nám pomohly vytvořit Kojetice. 

Kojetice jsou fiktivní, ale přesto velmi detailně propracované, město, ve kterém operuje šest linek MHD a další linky příměstské nebo meziměstské. My jsme zpracovali trasu městské linky 3, která spojuje autobusové nádraží, nemocnici, historické centrum, sídliště, průmyslovou zónu, železniční stanici a výzkumné ústavy. Co dalšího náš addon nabízí?

Stahovat můžete ZDE, hodnotit ZDE. Těšíme se na vaše reakce!

Zároveň se omlouváme se problémy, které se vyskytly v den vydání. Nyní by mělo být již všechno v pořádku. Pokud byste s mapou přesto měli problémy, navštivte naše fórum. Díky za pochopení.

Gameplay video:

Májová novinka
Rilian | 01.05.2016

Byl pozdní večer – první máj – večerní máj – byl novinky čas, redaktorův zval ku čtení hlas…vítejte u květnové novinky!
Tvorba mapy Kojetic (OMSI.cz mapa) se pomalu, ale jistě, blíží ke konci. Aktuálně doděláváme poslední detaily a křižovatky, další na řadě již bude linkové vedení, jízdní řády a informační systém.Mimo jiné jste se nás ptali na několik otázek a my jsme se je rozhodli zveřejnit i zde.

1) Ví se přibližný termín vydání? Popřípadě, co je ještě potřeba dodělat?
2) Mohu někde vidět jízdní řád linky?
3) Publikujete před vydáním nějaké video z mapy?
4) Chcete do mapy zakomponovat zastávky na znamení?
5) Budete na mapě nadále pokračovat (např. s jinou linkou)?

ad 1) Přesné datum jsme si stanovili zatím jen my interně, veřejně nic neslibujeme, jen jsem napsal, že bychom to rádi stihnuli před vašimi odjezdy na dovolené, tábory atd. :) Chybí nám ještě většina křižovatek a potom řada jednoduchých, ale velmi důležitých věcí - nastavení trasy linek, jízdní řády, vozové jízdní řády, informační materiály…

ad 2) Zatím ne, aktuálně vytváříme (konkrétně centipede) odhad chování cestujících a podle něj nastavíme jak počet lidí na jednotlivých zastávkách, tak JŘ.

ad 3) Rádi bychom, ale zatím nevíme, v jaké podobě a jestli to nakonec klapne.

ad 4) Zastávky na znamení budou v každém směru dvě.

ad 5) Určitě. Vytvořili jsme si plánek AI linek, které budou jezdit v této verzi, a od něj bychom se pak chtěli odrazit do dalších verzí. Zatím nejvíce pravděpodobná se jeví nějaká příměstská linka, v plánu máme ale i další městské. Aktuálně platný plánek všech linek si můžete prohlédnout zde:

24. dubna vydal Julian openbeta verzi autobusu MB O405 GN2. Autor pustil na svět rozpracovaný autobus, protože na něj již nemá čas. Obsahuje tedy několik závažných chyb a nedostatků. Za vyzkoušení však určitě stojí.
Autobus můžete stáhnout na stránkách http://www.tram-duesseldorf.de/Downloads.php.

Autorem textu je mhdfm.

« | 1 2 3 4 5 6 7114 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.