Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Nová fotogalerie a rozbory screenů už zítra!
Jerry | 06.11.2010

Zdravíme všechny fanoušky, hlásíme se vám s další novinkou, která se týká našeho webu. Po dlouhých a neúprosných pracích jsme zhotovili fotogalerii, která by měla být dosti přehledná, přičemž podporuje obrázky ve vysokém rozlišení (HD). V současné době máme dvě fotogalerie - Screeny z roku 2009 a Screeny z roku 2010. Ve fotogalerii si můžete zvolit prezentaci, kterou určitě ocení většina návštěvníků. Jakmile se budete chtít vrátit zpátky, klikněte v levém horním rohu na šipku "Zpět na web". Je to jednoduché, praktické a procházení obrázků je nyní o něco příjemnější. Dále jsme slibovali rozbory screenů, které budou konečně zítra hotové. Wink

Další zprávy z OMSI
Jerry | 05.11.2010

Jsem tu s další novinkou, která přináší některé pozitivní, ale i horší zprávu. První dobrá je, že OMSI bude definitivně podporovat kloubové autobusy, jak jsme se dříve domnívali. Takže ti co na kloubové autobusy netrpělivě čekají, se nemusí bát! Wink Další je, že v OMSI bude nějaký systém kupování jízdenek. Ikdyž nic bližšího zatím nevíme, předpokládáme, že si ji cestující před vstupem do autobusu u vás koupí, možná i něco víc. Na konec ještě ta, možná pro někoho nepříjemná novinka - bohužel není plánováno žádné demo.

Modelování - Vaše možnost prosadit se!
Jerry | 03.11.2010

Jak již jste mohli poznat podle názvu novinky, nabízíme vám možnost prezentovat své objekty nebo modely autobusů přes náš web. Máte vymodelovaný objekt nebo model a uvažujete, jak ho prosadit? Nevíte, kde své dílo uveřejnit? Můžete právě u nás! Wink Pošlete nám ho společně s obrázkem nebo videem a a za několik dní ho najdete na webu. Samozřejmě s Vaším jménem nebo přezdívkou. Může to být prakticky cokoli. Pouliční lampa, lavička na zastávce, popelnice nebo větší supermarket - prostě vše, co dokážete vymodelovat ideálně v X-formátu, ale není to podmínkou. Takže pokud máte cokoli, s čím se chcete pochlubit, stačí nám napsat na mail omsi.cz@gmail.com a my ho do několika dní zveřejníme na webu. V Čechách i na Slovensku je nepočítaně vynikajících modelářů, tak by byla škoda o nich nevědět a nedát jim možnost předvést se, aby i ti Němci viděli, že to umíme taky! Cool

Navazující update
DIMI | 03.11.2010

Po včerejším oznámení pokračujeme dále v novinkách. Asi tou nejdůležitější věcí je, že si včera v noci dal Jerry tu práci a nahrál pro vás všechny nejnovější screenshoty k nám na stránku, takže si je určitě prohlédněte - jsou ohromující. Mimo ukázky nových efektů, ročních období, krajiny najdete i ukázky nových autobusů. Během následujích dní je všechny důkladně prozkoumám a ty nejzajímavější nebo ty, kde bude něco zvláštního dám s rozborem do newsky. Co jsem včera neřekl je poměrně důležitá věc, a to, že OMSI bude oficálně podporovat TrackIR 5 od Naturalpointu. Tento systém umožňuje pomocí pohybu hlavou (doleva, doprava, nahoru, dolu, dopředu, dozadu) ovládat pohled ve hře (video s ukázkou dole). Nový poznatek je také to, že do hry bylo pravděpodobně přidáno několik mnoho nových zvuků a to konkrétně (jak je vidět ve 3. videu) zvuk "klepajícíh se plechů" na autobusu když jede a podle slov autora také odlišný zvuk a fyzika jízdy po asfaltu, betonu a dlažebních kostkách. To je pro teď vše a jak jsem řekl, pravděpodobně už během zítřka můžete očekávat první ze série rozborů screenů.

 

« | 1108 109 110 111 112 113 114 115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.