Objednat OMSI 2!

1 290,- Kč
OBJEDNAT ZDE!

Addony do OMSIEditorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Modelování - Vaše možnost prosadit se!
Jerry | 03.11.2010

Jak již jste mohli poznat podle názvu novinky, nabízíme vám možnost prezentovat své objekty nebo modely autobusů přes náš web. Máte vymodelovaný objekt nebo model a uvažujete, jak ho prosadit? Nevíte, kde své dílo uveřejnit? Můžete právě u nás! Wink Pošlete nám ho společně s obrázkem nebo videem a a za několik dní ho najdete na webu. Samozřejmě s Vaším jménem nebo přezdívkou. Může to být prakticky cokoli. Pouliční lampa, lavička na zastávce, popelnice nebo větší supermarket - prostě vše, co dokážete vymodelovat ideálně v X-formátu, ale není to podmínkou. Takže pokud máte cokoli, s čím se chcete pochlubit, stačí nám napsat na mail omsi.cz@gmail.com a my ho do několika dní zveřejníme na webu. V Čechách i na Slovensku je nepočítaně vynikajících modelářů, tak by byla škoda o nich nevědět a nedát jim možnost předvést se, aby i ti Němci viděli, že to umíme taky! Cool

Navazující update
DIMI | 03.11.2010

Po včerejším oznámení pokračujeme dále v novinkách. Asi tou nejdůležitější věcí je, že si včera v noci dal Jerry tu práci a nahrál pro vás všechny nejnovější screenshoty k nám na stránku, takže si je určitě prohlédněte - jsou ohromující. Mimo ukázky nových efektů, ročních období, krajiny najdete i ukázky nových autobusů. Během následujích dní je všechny důkladně prozkoumám a ty nejzajímavější nebo ty, kde bude něco zvláštního dám s rozborem do newsky. Co jsem včera neřekl je poměrně důležitá věc, a to, že OMSI bude oficálně podporovat TrackIR 5 od Naturalpointu. Tento systém umožňuje pomocí pohybu hlavou (doleva, doprava, nahoru, dolu, dopředu, dozadu) ovládat pohled ve hře (video s ukázkou dole). Nový poznatek je také to, že do hry bylo pravděpodobně přidáno několik mnoho nových zvuků a to konkrétně (jak je vidět ve 3. videu) zvuk "klepajícíh se plechů" na autobusu když jede a podle slov autora také odlišný zvuk a fyzika jízdy po asfaltu, betonu a dlažebních kostkách. To je pro teď vše a jak jsem řekl, pravděpodobně už během zítřka můžete očekávat první ze série rozborů screenů.

 

Oznámeno vydání!
DIMI | 02.11.2010

Právě dnes, před několika hodinami se stala věc, na kterou jsme všichni dychtivě čekali. Někdo ani nečekal, že se to stane, někdo doufal a někdo věřil. No ať jste na tom byli jakkoliv, dnes už to víme všichni. Omnibus simulator vyjde začátkem roku 2011! Vydavatel bude Aerosoft, k dispozici bude krabicová i stažitelná verze a cena byla předběžně stanovena na 29.99 EUR, což je právě teď cca. 735,- korun. Na kolik je tato cena přehnaná či nízká je předmětem diskuze, vyjádřit můžete mimojiné svůj názor na to v naší návštěvní knize, kde najdete také ten náš. Novinku o vydání oznamuje video, no jak ho nazvat, nevím, traileru se to podobá jen málo a nic lepšího mě nenapadá (níže). Zároveň s tím vyšlo poměrně dost nových screenů, ty můžete očekávat během zítřka, stejně tak jako jejich rozbor a všechny další nové poznatky o hře, které objevíme. Spolehněte se, že je prohledáme do nejmenšího detailu. Samozřejmě čekáme i na vaše postřehy, takže nás neváhejte v GB pozdravit... ;-) Můžete se spolehnout, že vše, co se v OMSI světě šustne nového a hlavně ještě víc objevíte jen tady!

(doporučuji si video rozkliknout, jinak jsou vzkazy na autobusu hůře čitelné)

 

Nejnovější screen
DIMI | 25.10.2010

Na foru se objevil nejnovější screen z OMSI a to ukázky (všech?) možných dobových reklam na autobusech a také různé verze a typy autobusů z různých pohledů. Samozřejmě jsem pro vás tento nový screen do největšího detailu prozkoumal a několik věcí mě zaujalo.. Jednak to, že jsem zjistil, že opravdu každý autobus je jedinečný, není to jako v jiných hrách, kde jde hlavně o kvantitu na úkor kvality - reality (všiměnte si třeba různých tvarů a textur sedadel nebo koncových světel - blinkry, světla, každý autobus má vzadu jiné číslo, atd.). Ale také jsem objevil jednu chybu, která dokazuje, že OMSI ještě není hotové, jak někteří lidé už tvrdí. Podívejte se na druhý a třetí autobus (zleva). Přes okna třetího autobusu totiž není vidět ten druhý. Nemohl by celý ten screen být jen nějaká fotomontáž? Podle Marcelových slov jsou to občas objevující se problémy s průsvitností. Ale během hraní by si toho pravděpodobně nikdo nevšimnul, každopádně pořád na tom pracují. Prohlédněte si screen a kdybyste objevili na screenu něco zajímavého nebo vás cokoliv zajímalo, napiště nám do návštěvní knihy (GB).

 

« | 1108 109 110 111 112 113 114 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.