Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Doplněny screeny
Jerry | 10.10.2010

Zdravíme všechny fanoušky,
přidáváme na web screeny, které na oficiálních stránkách nenajdete. Proto sledujte sekci Screenshoty, protože tam budeme hodně přidávat screeny. Samozřejmě, že na to vždycky upozorníme novinkou. SmileVíce screenshotů najdete v rubrice Screenshoty.

Doplněny screeny - podruhé!
Jerry | 10.10.2010

Pro věrné fanoušky našeho webu a hry OMSI byly do sekce Screenshoty doplněny další screeny. Určitě si je prohlédněte, protože poslední nahrané screeny (a i některé starší) na oficiálních stránkách nenajdete! Líbí se Vám nějaký screen? Nám přijde až neuvěřitelně reálně udělaný prostor (screen úplně dole, vpravo. Napište nám to do návštěvní knihy. Děkujeme za Vaši navštěvu a brzy čekejte další novinky.

Vytvořen neoficiální trailer
Jerry | 08.10.2010

Pro fanoušky OMSI a našeho webu byl naším týmem vytvořen neoficiální trailer. Více v sekci videa - upoutávky. Laughing

Pojďte se podívat do návštěvní knihy!
DIMI | 06.10.2010

Jak si již mnozí z vás všimli, připravili jsme pro vás novou, vychytanou návštěvní knihu (GB). Ikdyž na první pohled nenápadná a možná vcelku nepodstatná GB se může zdát, opak může být pravdou. Autoři OMSI nejsou častým novinkám příliš nakloněni a teprve až pod velkým tlakem vypustí alespoň něco malinko do světa (jako například poslední a nejnovější informace o OMSI, kde udávají jak se zvětšuje, jednoduše řečeno, soubor kde programují hru). A tak jedinou útěchou může být pro ty, kteří se už nemohou dočkat, právě diskuse v naší GB. Pojďte se tam s námi pozdravit, říct, co si myslíte o OMSI, co od té hry čekáte, na co se těšíte, čeho se bojíte, v co doufáte, co by ve hře mohlo být podle vás, co tam nesmí chybět, jestli byste se nějak rádi na OMSI podíleli (add-ony, objekty, autobusy, auta, konvertování,…). Anebo nám řekněte, kde byste si rádi zajezdili a hlavně v čem. Nebojte se na cokoliv zeptat a kdybychom náhodou neznali odpověď, když to bude možné, využijeme svých kontaktů a třeba odpověď zjistíme! Závěrem taková třešnička, nezapomeňte sledovat sekci screenshoty, postupně se tam budou objevovat ty, které na oficiálních stránkách nenajdete…

« | 1109 110 111 112 113 114 115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.