Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Vytvořena Facebook stránka
Jerry | 14.10.2010

Většina uživatelů dnes využívá sociální síť Facebook. Rozhodli jsme se tedy udělat také svou stránku na Facebooku pod jménem "OMSI.ic.cz". Je to místo, kam se přidávají fanoušci OMSI z celého světa. Na této stránce můžete diskutovat, nahrávat fotky a videa nebo prostě dát vědět svým známým a přátelům, jaká hra vás zrovna zaujala. Uděláte nám velkou radost, když se k nám přidáte.

Doplněny screeny
Jerry | 10.10.2010

Zdravíme všechny fanoušky,
přidáváme na web screeny, které na oficiálních stránkách nenajdete. Proto sledujte sekci Screenshoty, protože tam budeme hodně přidávat screeny. Samozřejmě, že na to vždycky upozorníme novinkou. SmileVíce screenshotů najdete v rubrice Screenshoty.

Doplněny screeny - podruhé!
Jerry | 10.10.2010

Pro věrné fanoušky našeho webu a hry OMSI byly do sekce Screenshoty doplněny další screeny. Určitě si je prohlédněte, protože poslední nahrané screeny (a i některé starší) na oficiálních stránkách nenajdete! Líbí se Vám nějaký screen? Nám přijde až neuvěřitelně reálně udělaný prostor (screen úplně dole, vpravo. Napište nám to do návštěvní knihy. Děkujeme za Vaši navštěvu a brzy čekejte další novinky.

Vytvořen neoficiální trailer
Jerry | 08.10.2010

Pro fanoušky OMSI a našeho webu byl naším týmem vytvořen neoficiální trailer. Více v sekci videa - upoutávky. Laughing

« | 1109 110 111 112 113 114 115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.