Objednat OMSI 2!

1 290,- Kč
OBJEDNAT ZDE!

Addony do OMSIEditorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Nový člen do řad OSMI.ic.cz
Jerry | 07.11.2010

Jsem rád, že dnešním dnem mohu oficiálně přivítat mezi námi nového člena, Nortona. Norton nám pomáhá s technickou stránkou. Takže se můžete v budoucnu těšit na nové prvky webu. Smile

Rozbor nových screenů 1 - odrazy a stíny
DIMI | 07.11.2010

Jsem velice rád, že vám dnes mohu nabídnout první rozbor! Vím, že vám ho slibuji už dlouho, ale až nyní je v podobě, v jaké jsem si ho představoval, ve které je opravdu vše, co jsem byl schopný vypozorovat a se kterou jsem spokojený. Možná už víte, že v těchto rozborech prohledávám do detailů nové screeny. Všechny důležité věci, které vám možná unilky, jsem na nich vyznačil a popsal. Článek najdete v menu v sekci Rozbory screenů. Dnes je to tedy první část, kde se věnuji odrazům a stínům. Během dalších dní screeny zanalyzuji z dalších pohledů a hledisek, takže ještě minimálně 3 rozbory budou následovat. Máte se určitě na co těšit. Samozřejmě čekáme na vaše reakce a názory v naší návštěvní knize.

Nová fotogalerie a rozbory screenů už zítra!
Jerry | 06.11.2010

Zdravíme všechny fanoušky, hlásíme se vám s další novinkou, která se týká našeho webu. Po dlouhých a neúprosných pracích jsme zhotovili fotogalerii, která by měla být dosti přehledná, přičemž podporuje obrázky ve vysokém rozlišení (HD). V současné době máme dvě fotogalerie - Screeny z roku 2009 a Screeny z roku 2010. Ve fotogalerii si můžete zvolit prezentaci, kterou určitě ocení většina návštěvníků. Jakmile se budete chtít vrátit zpátky, klikněte v levém horním rohu na šipku "Zpět na web". Je to jednoduché, praktické a procházení obrázků je nyní o něco příjemnější. Dále jsme slibovali rozbory screenů, které budou konečně zítra hotové. Wink

Další zprávy z OMSI
Jerry | 05.11.2010

Jsem tu s další novinkou, která přináší některé pozitivní, ale i horší zprávu. První dobrá je, že OMSI bude definitivně podporovat kloubové autobusy, jak jsme se dříve domnívali. Takže ti co na kloubové autobusy netrpělivě čekají, se nemusí bát! Wink Další je, že v OMSI bude nějaký systém kupování jízdenek. Ikdyž nic bližšího zatím nevíme, předpokládáme, že si ji cestující před vstupem do autobusu u vás koupí, možná i něco víc. Na konec ještě ta, možná pro někoho nepříjemná novinka - bohužel není plánováno žádné demo.

« | 1107 108 109 110 111 112 113 114 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.