Objednat OMSI 2!

1 290,- Kč
OBJEDNAT ZDE!

Addony do OMSIEditorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Ukázka z kuchyňky Design-X
DIMI | 19.10.2010

Někteří možná znáte, někteří možná ne. Design-X je tým, německé studio, které se zabývá modelováním autobusů. Proslavili se hlavně na GTA scéně a mimojiné i v City bus simulatoru svými do posledního detailu vymodelovanými modely. Mají jich v záloze už pěknou řádku, dnes vám nabídnu ukázky již hotových autobusů (z dřívější doby - použitelné v OMSI) a také něco nového, na čem se pracuje (doporučuji prohlédnout, je to neuvěřitelně propracovaný model). Doufám, že už brzy se to tu začne hemžit i Karosami, Irisbusy, Mercedesy, atd. atd. Myslím, že po zkušenostech s VBusem je to jen otázka času... ;-)

Novinky z modelování addonů
DIMI | 16.10.2010

Dnes vám přináším ukázku jednoho z mnoha modelů autobusu, které tvoří čím dál tím širší komunita fanoušků a dělí se o svou pokroky na foru. Tentokrát je to do detailu vypracovaný dálkový autobus. Ale máme tu nabídku i pro vás, pokud vás OMSI zajímá a umíte alespoň trochu modelovat, neváhejte. Můžete také zkusit vytvořit něco (autobus, konvert z něčeho, auta, budovy, objekty, ...), co by se dalo využít v OMSI. Pokud bude mít zájem, klidně můžeme váš postup zveřejňovat v novinkách. Tak a teď k těm screenům:


Vytvořena Facebook stránka
Jerry | 14.10.2010

Většina uživatelů dnes využívá sociální síť Facebook. Rozhodli jsme se tedy udělat také svou stránku na Facebooku pod jménem "OMSI.ic.cz". Je to místo, kam se přidávají fanoušci OMSI z celého světa. Na této stránce můžete diskutovat, nahrávat fotky a videa nebo prostě dát vědět svým známým a přátelům, jaká hra vás zrovna zaujala. Uděláte nám velkou radost, když se k nám přidáte.

Doplněny screeny
Jerry | 10.10.2010

Zdravíme všechny fanoušky,
přidáváme na web screeny, které na oficiálních stránkách nenajdete. Proto sledujte sekci Screenshoty, protože tam budeme hodně přidávat screeny. Samozřejmě, že na to vždycky upozorníme novinkou. SmileVíce screenshotů najdete v rubrice Screenshoty.

« | 1108 109 110 111 112 113 114 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.