Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Oznámeno vydání!
DIMI | 02.11.2010

Právě dnes, před několika hodinami se stala věc, na kterou jsme všichni dychtivě čekali. Někdo ani nečekal, že se to stane, někdo doufal a někdo věřil. No ať jste na tom byli jakkoliv, dnes už to víme všichni. Omnibus simulator vyjde začátkem roku 2011! Vydavatel bude Aerosoft, k dispozici bude krabicová i stažitelná verze a cena byla předběžně stanovena na 29.99 EUR, což je právě teď cca. 735,- korun. Na kolik je tato cena přehnaná či nízká je předmětem diskuze, vyjádřit můžete mimojiné svůj názor na to v naší návštěvní knize, kde najdete také ten náš. Novinku o vydání oznamuje video, no jak ho nazvat, nevím, traileru se to podobá jen málo a nic lepšího mě nenapadá (níže). Zároveň s tím vyšlo poměrně dost nových screenů, ty můžete očekávat během zítřka, stejně tak jako jejich rozbor a všechny další nové poznatky o hře, které objevíme. Spolehněte se, že je prohledáme do nejmenšího detailu. Samozřejmě čekáme i na vaše postřehy, takže nás neváhejte v GB pozdravit... ;-) Můžete se spolehnout, že vše, co se v OMSI světě šustne nového a hlavně ještě víc objevíte jen tady!

(doporučuji si video rozkliknout, jinak jsou vzkazy na autobusu hůře čitelné)

 

Nejnovější screen
DIMI | 25.10.2010

Na foru se objevil nejnovější screen z OMSI a to ukázky (všech?) možných dobových reklam na autobusech a také různé verze a typy autobusů z různých pohledů. Samozřejmě jsem pro vás tento nový screen do největšího detailu prozkoumal a několik věcí mě zaujalo.. Jednak to, že jsem zjistil, že opravdu každý autobus je jedinečný, není to jako v jiných hrách, kde jde hlavně o kvantitu na úkor kvality - reality (všiměnte si třeba různých tvarů a textur sedadel nebo koncových světel - blinkry, světla, každý autobus má vzadu jiné číslo, atd.). Ale také jsem objevil jednu chybu, která dokazuje, že OMSI ještě není hotové, jak někteří lidé už tvrdí. Podívejte se na druhý a třetí autobus (zleva). Přes okna třetího autobusu totiž není vidět ten druhý. Nemohl by celý ten screen být jen nějaká fotomontáž? Podle Marcelových slov jsou to občas objevující se problémy s průsvitností. Ale během hraní by si toho pravděpodobně nikdo nevšimnul, každopádně pořád na tom pracují. Prohlédněte si screen a kdybyste objevili na screenu něco zajímavého nebo vás cokoliv zajímalo, napiště nám do návštěvní knihy (GB).

 

Ukázka z kuchyňky Design-X
DIMI | 19.10.2010

Někteří možná znáte, někteří možná ne. Design-X je tým, německé studio, které se zabývá modelováním autobusů. Proslavili se hlavně na GTA scéně a mimojiné i v City bus simulatoru svými do posledního detailu vymodelovanými modely. Mají jich v záloze už pěknou řádku, dnes vám nabídnu ukázky již hotových autobusů (z dřívější doby - použitelné v OMSI) a také něco nového, na čem se pracuje (doporučuji prohlédnout, je to neuvěřitelně propracovaný model). Doufám, že už brzy se to tu začne hemžit i Karosami, Irisbusy, Mercedesy, atd. atd. Myslím, že po zkušenostech s VBusem je to jen otázka času... ;-)

Novinky z modelování addonů
DIMI | 16.10.2010

Dnes vám přináším ukázku jednoho z mnoha modelů autobusu, které tvoří čím dál tím širší komunita fanoušků a dělí se o svou pokroky na foru. Tentokrát je to do detailu vypracovaný dálkový autobus. Ale máme tu nabídku i pro vás, pokud vás OMSI zajímá a umíte alespoň trochu modelovat, neváhejte. Můžete také zkusit vytvořit něco (autobus, konvert z něčeho, auta, budovy, objekty, ...), co by se dalo využít v OMSI. Pokud bude mít zájem, klidně můžeme váš postup zveřejňovat v novinkách. Tak a teď k těm screenům:


« | 1109 110 111 112 113 114 115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.