Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Nejnovější screen
DIMI | 25.10.2010

Na foru se objevil nejnovější screen z OMSI a to ukázky (všech?) možných dobových reklam na autobusech a také různé verze a typy autobusů z různých pohledů. Samozřejmě jsem pro vás tento nový screen do největšího detailu prozkoumal a několik věcí mě zaujalo.. Jednak to, že jsem zjistil, že opravdu každý autobus je jedinečný, není to jako v jiných hrách, kde jde hlavně o kvantitu na úkor kvality - reality (všiměnte si třeba různých tvarů a textur sedadel nebo koncových světel - blinkry, světla, každý autobus má vzadu jiné číslo, atd.). Ale také jsem objevil jednu chybu, která dokazuje, že OMSI ještě není hotové, jak někteří lidé už tvrdí. Podívejte se na druhý a třetí autobus (zleva). Přes okna třetího autobusu totiž není vidět ten druhý. Nemohl by celý ten screen být jen nějaká fotomontáž? Podle Marcelových slov jsou to občas objevující se problémy s průsvitností. Ale během hraní by si toho pravděpodobně nikdo nevšimnul, každopádně pořád na tom pracují. Prohlédněte si screen a kdybyste objevili na screenu něco zajímavého nebo vás cokoliv zajímalo, napiště nám do návštěvní knihy (GB).

 

Ukázka z kuchyňky Design-X
DIMI | 19.10.2010

Někteří možná znáte, někteří možná ne. Design-X je tým, německé studio, které se zabývá modelováním autobusů. Proslavili se hlavně na GTA scéně a mimojiné i v City bus simulatoru svými do posledního detailu vymodelovanými modely. Mají jich v záloze už pěknou řádku, dnes vám nabídnu ukázky již hotových autobusů (z dřívější doby - použitelné v OMSI) a také něco nového, na čem se pracuje (doporučuji prohlédnout, je to neuvěřitelně propracovaný model). Doufám, že už brzy se to tu začne hemžit i Karosami, Irisbusy, Mercedesy, atd. atd. Myslím, že po zkušenostech s VBusem je to jen otázka času... ;-)

Novinky z modelování addonů
DIMI | 16.10.2010

Dnes vám přináším ukázku jednoho z mnoha modelů autobusu, které tvoří čím dál tím širší komunita fanoušků a dělí se o svou pokroky na foru. Tentokrát je to do detailu vypracovaný dálkový autobus. Ale máme tu nabídku i pro vás, pokud vás OMSI zajímá a umíte alespoň trochu modelovat, neváhejte. Můžete také zkusit vytvořit něco (autobus, konvert z něčeho, auta, budovy, objekty, ...), co by se dalo využít v OMSI. Pokud bude mít zájem, klidně můžeme váš postup zveřejňovat v novinkách. Tak a teď k těm screenům:


Vytvořena Facebook stránka
Jerry | 14.10.2010

Většina uživatelů dnes využívá sociální síť Facebook. Rozhodli jsme se tedy udělat také svou stránku na Facebooku pod jménem "OMSI.ic.cz". Je to místo, kam se přidávají fanoušci OMSI z celého světa. Na této stránce můžete diskutovat, nahrávat fotky a videa nebo prostě dát vědět svým známým a přátelům, jaká hra vás zrovna zaujala. Uděláte nám velkou radost, když se k nám přidáte.

« | 1109 110 111 112 113 114 115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.