Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Instalace paintjobů

V tomto návodu vám jednoduše popíšeme, jak správně vložit stažený repaint (skin) autobusu do hry.

Obvykle je postup vložení ke konkrétnímu skinu uveden v readme. Prvně se zaměřte na něj, protože se každý skin může trochu lišit. Pokud u souborů chybí nebo je vám nejasný, můžete použít tento obecný návod. Je důležité vědět, na jaký typ autobusu a na jaký rok výroby je repaint dělaný!

1 - Stáhněte si skin (skiny najdete např. v sekci Download v kategorii Repainty), který se vám líbí (nejčastěji se jedná o *.rar soubor) a rozbalte jej na disku. Po rozbalení se vám vytvoří složka (nejčastěji) "vehicles".

2a) Jestliže složka, kterou jste rozbalili - vehicles obsahuje cestu (např.): vehicles\MAN_SD202\Texture\Werbung_SD, stačí vám celou složku vehicles zkopírovat do složky s celou hrou (a sloučit je). 

2b) Pokud ve staženém souboru tato cesta není, jděte to složky .....\OMSI\Vehicles\typ_vozizdla_na_který_je_skin\Textures\rok_výroby_autobusu_na_který_je_skin\ a vložte do ní stažené soubory (nejčastěji 3 - jeden soubor *.cti + dva soubory *.dds).

 3 - Poté stačí spustit hru, zvolit načíst mapu bez autobusů, po načtení dát v menu hry New Bus a zvolit si vámi vybraný skin.

POZOR! Skin platí pouze pro typ autobusu, na který byl vytvořen a do jehož složky byl nakopírován!


Zpět na návody.

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.