Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Instalace nových modelů autobusů

Většina nových modelů, které autoři vydají, lze stáhnout v balíku ("*.ZIP", "*.RAR", "*.7Z"), který po rozbalení stačí vložit do složky Vehicles - (...\Omsi\Vehicles). Většinou je u staženého souboru i přiložen soubor "Readme.txt", ve kterém jsou popsány kroky, kam stažený model vložit. Ve většině případů podobné.

Dále můžeme stáhnout instalační soubor, tedy soubor ve formátu "*.exe". V podstatě je to nejjednodušší způsob, jak nainstalovat model. Stačí se řídit instrukcemi a instalace modelu proběhne bez menších problémů.


Zpět na návody.

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.