Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

LotusSim.cz - oficiální CZ/SK portál hry LOTUS

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Mapy, trasy a linky
Pilzdorf 1.2 (FIX)
Přidáno dne: 30.05.2011


Autor: Wizard
Web: -
Verze: 1.2 (FIX)
Velikost: 32,1 MB
Datum vydání: -
Stručný popis: Další pokračování mapy Pilzdorf V1.2 (fix) je tu. Moc změn od poslední verze nečekejte, bylo opraveno několik chyb z minulé verze a pro případ chyb jsou přibaleny přídavky rovnou k instalaci mapy krom modelů autobusů Karosa B732 a FBW 549, tyto dva modely jsou nutné pro správnou funkci této mapy. Autobusy jsou nastaveny pro provoz ve městě. Modely lze stáhnout u nás na OMSI.cz! V balíčku jsou také přiloženy dva repainty Dopravního Podniku Karlovy Vary, což napovídá, že město Karlovy Vary je další mapa, kterou si budeme moci vyskoušet v tomto simulátoru. Hodnocení na našem fóru: KLIK


Modern Spandau - V15
Přidáno dne: 30.05.2011


Autor: David R
Web: -
Verze: 15
Velikost: 47,6 MB
Datum vydání: -
Stručný popis: Přepracovaná původní Berlínská mapa do dnešní podoby. Mapa se zvětšila a budete se vozit linkami číslo M37, 137 a 337. Všechny důležité pokyny si přečtěte v tomto tématu. Samozřejmostí jsou JŘ, které jsou stejné jako ve skutečnosti. Jestli máte starší verzi, je potřeba ji odstranit!


Tropical City
Přidáno dne: 22.05.2011


Autor: Thiago Sobral
Web: -
Verze: 1.1
Velikost: 55 MB
Datum vydání:
Stručný popis: Originální, nápaditá a velice krásně vypadající mapa z prostředí hornatého tropického ostrova, která dává objektům z původní hry úplně nový nádech (a také nové textury). Mapa obsahuje několik linek a několik lokací, měst. POZOR! Mapa obsahuje soubory, které je nutné dodatečně stáhnout! 1) Tento balík souborů a dále SULO popelnice z našich stránek. Pokud máte nějaký problém, přečtěte si manuál, kde najdete i IBIS kody (...\Omsi\maps\Tropical City\Documentation). Postupujte podle pokynů, jinak může mapa nemusí fungovat správně! O pomoc pište sem.Kulmnock
Přidáno dne: 18.05.2011


Autor: mick
Web: -
Verze: 1.1
Velikost: 1,24 MB
Datum vydání: -
Stručný popis: Fiktivní mapa, zatím s jedinou linkou.


Glendale Town
Přidáno dne: 18.05.2011


Autor: filipe231291
Web: -
Verze: -
Velikost: 52,5 MB
Datum vydání: -
Stručný popis: Mapu si můžete prohlédnout na tomto videu


Metropolis Map
Přidáno dne: 13.05.2011


Autor: Rony36
Web: 
Verze: 1.0
Velikost: 
Datum vydání:
Stručný popis: Další reálná mapa, opět z brazílie, IBIS zde.Vale Das Árvores
Přidáno dne: 13.05.2011


Autor: Rony36
Web: 
Verze: 1.0.1
Velikost: 10,5 MB
Datum vydání:
Stručný popis: Nová mapa podle reálné předlohy z brazílie. IBIS kody zde. Hodnocení na našem fóru: KLIK« | 110 11 12 13 14 15 16 17 | »

Zpět na rozcestník

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.