Editorial
Vážení a milí návštěvníci, po zkušenostech s předchozím editorialem raději nebudu uvádět, co je za měsíc. :D Venku máme ještě pořád hezky, jen děvčata se začínají pomalu z minisukýnek a plavek převlékat do delších kalhot. Co naplat, chce to zase zapnout fantazii. ;-) Co se týče webu, přes prázdniny nám, jak se říká, odešla šťáva, která obsahovala jak větší nadšení, tak i větší redaktorskou sílu. Právě proto jsme nyní začali lov nových sil a máme radost, že se vás přihlásilo tolik. Doufám a předpokládám, že mezi vámi vybereme opravdu ty kompetentní osoby a doplníme naši databázi o pěkných pár kousků. ;-) A nezapomínejte také na naše forum, kde se vždy něco nového najde, když hlavní pramen vyschne.. ;-)

DIMI, šéfredaktor
Statistika
Naše ikona
Partneři

ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, návody, češtiny, cd obaly, wallpapery, screenshoty, download

www.playglobe.net
Novinky a aktualizace
Automatické otevírání dveří
DIMI | 04.02.2011

Novinky, novinky.. Všichni chtějí novinky.. :D Nejnovější věc, kterou o OMSI vím, je ta, jak se ovládají zadní dveře v autobusu. O tomhle jsme se už bavili i v GB, ale tak nejen pro ty ostatní to připomenu:

Autobusy, které budete mít v OMSI, jsou zvláštní tím, že mají automatické zadní dveře. Řidič totiž ve většině případů zadní dveře neovládá. Ty si otevírají cestující sami pomocí tlačítek a dveře se po chvíli zavřou sami. Možnost otevřít cestujícími dveře se aktivuje, jakmile řidič použije tzv. zastávkovou brzdu. Jakmile buďto citlivý schod nebo fotobuňka nezaznamená pohyb, automaticky se zavřou. Řidič má ale samozřejmě možnost pomocí speciálního přepínače otevřít dveře ručně (např. když nastupuje někdo s kočárkem atp.) a také je "podržet" otevřené. Jestli vám teď přijde divné, proč má řidiš na palubní desce 2 červená tlačítka, tak každé otevírá jedno křídlo předních dveří. V návštěvní knize jsme řešili otázku, na co je vlastně automatické zavírání zadních dveří dobré, že to tak maximálně někoho skřípne. Přitom u nás řidiči odjakživa zvládají i 4 dveře... No pravděpodobně se prostě jen západní Němci vydali jiným směrem řešení bezpečnosti než komunisti v Čechách... U nás "řešil" (a dodnes řeší) bezpečnost alarm nad dveřmi, u nich zase "spolehlivá" fotobuňka.

A na závěr vyhlašuji mini soutěž: Blíží se nám 10 000. návštěva.. ;-) Komu se podaří vyscreenovat toto číslo a poslat nám ho na mail (uvedený v kontaktech) s celou stránkou, jeho jméno bude proslaveno v celé OMSI fanouškovské komunitě... ;-)

Nová doména
Jerry | 31.01.2011

Dnes byl web kompletně přesunut na rychlý hosting a novou doménu OMSI.cz.


DIMI: Tento den se zapíše do historie. 1.2.2011, jsme přesunuli celý web na nový hosting a konečně i na vlastní doménu. Máme velkou radost, že vám ho už můžeme konečně oficiálně a slavnostně představit. Doménu i s hostingem jsme se rozhodli zaplatit z důvodu, že pro vás máme velké plány do budoucna a free hosting by nám k jejich naplnění určitě nestačil. Zatím se pro vás, kromě nově přidaného článku s HW nároky a přepracovaným článkem o hře do lepší češtiny, na první pohled, nic nemění, ale kromě menších novinek, jako jsou např. další nové poznatky o hře, hlavně připravujeme (přesněji Jerry připravuje) stránky na budoucnost, abychom vám mohli přinášet maximum downloadů, modů a adoonů a všeho, až hra vyjde. Je to zdlouhavá a náročná práce, ale věříme, že to oceníte. Rádi bychom se stali hlavní CZ/SK stránkou o OMSI. Věříme, že máte alespoň trochu radost z rychlejšího hostingu nebo třeba kratší adresy a doufáme, že časem, až přidáme takovou možnost, pomůžete tenhle web (hosting, doména) táhnout dvěma mladým studentům dál nejen svou návštěvností, které si velice ceníme, ale třeba i nějakým menším finančním příspěvkem na chod webu. Bohužel, nic není zadarmo... ;-)

A nezapomeňte! Už za necelé 2 měsíce je tu OMSI - nesmrtelná hra!

OMSI.cz konečně už i v IE!
DIMI | 24.01.2011

Dnes je to jen krátká novinka, která možná potěší mnoho lidí... Jerrymu se konečně podařilo zajistit správné zobrazování stránek i v Internet Explorer. Kromě menu, kde je nepatrná odchylka, by mělo být všechno v pořádku (když nepočítáme mnohonásobně pomalejší načítání). Omezovat ale jakkoliv naše stránky kvůli IE nebudeme, takže pro nejkvalitnější prohlížení našich stránek pořád doporučujeme prohlížeč jiný. Wink

Editor tratí možná již brzy
Anonym | 23.01.2011

Pro všechny, kteří netrpělivě čekají na vydání OMSI, jsem našel zajímavou novinku. Při procházení fóra jsem totiž narazil na dotaz, který se týká stavby tratí. Je možné, že editor tratí vyjde dřív, než hra. To by znamenalo, že by jsme si mohli postavit svoje tratě a pak už je jen lehce vložit do hry. Takže už stačí jen sledovat naše stránky, kde vám sdělíme, kdy editor vyjde.

« | 1104 105 106 107 108 109 110115 | »

Copyright © OMSI.cz (2009 - 2013) | Všechna práva vyhrazena.